Vasara!

Sunku patikėti, kad prasidėjo vasara. Taip pat baigėsi mokslo metai. Laikas prabėgo labai greitai, kad, rodos, tai, kas buvo prieš pusę metų ar anksčiau, tebuvo vakar… Lauke karšta ir vis labiau norisi lietaus, bet tamsūs debesys vis praplaukia pro šalį – kažkur vis lyja, bet tik ne pas mus.

Vakarais visada prasiveriu langą – juk taip malonu ir gera įkvėpti to nuostabaus žemės skleidžiamo kvapo. Įkvėpus įsivaizduoju, kaip jis pereina pro kiekvieną ląstelę ir išvalo visas susikaupusias blogybes.

Pastebėjau, kad dažnai užmirštu, jog judu vežimėlio pagalba. Kartą sugalvojau, kad reikia pabandyti pavažiuoti seniai savo važinėtu dviračiu. Pasikviečiau visus, kas tik buvo netoliese, į pagalbą ir beveik net nepajutau, kaip jau sėdėjau ant dviračio sėdynės! Tvirtai suėmiau vairą ir… pirmyn į trasą! Tėtis padėjo palaikyti pusiausvyrą, o aš vairavau bei myniau pedalus. Judesiai buvo gan nekoordinuoti, tad nei iš šio nei iš to staiga nusukdavau vairą visai ne į tą pusę, tarsi retkarčiais užeitų kokie drebuliai. Atsargiai važinėjau labai neilgai, bet man to užteko ir buvau labai laiminga, kad man pavyko įgyvendinti savo svajonę!

Nemėgstu planuoti į ateitį, gal netgi bijau kažką planuoti, bet neplanuojant gyventi turbūt neišeina. Pats gyvenimas verčia kurti kažkokius planus. Taigi, mano šeima numato dalyvauti „Bajoriškos vasaros” stovykloje, kuri vyks liepos mėnesio 18 – 23 dienomis. Šios dienos bus skirtos stovyklauti vaikams su onkologinėmis ligomis, diabetu, pulmonologiniais susirgimais iki 16 m.. Jeigu kažkam įdomu, daugiau  informacijos galite rasti http://www.algojimas.lt/2011/06/06/10645/. Stovyklos vieta taip pat bus labai graži, apsupta ežero sodyba „Tėviškė” (Daugiau info. – http://www.poilsiskaime.lt ). Šioje stovykloje dalyvavau ir pernai, ir tikrai nepasigailėjau (tik tada ji vyko Šventojoje). Įspūdžiais, iš praeitos stovyklos, dalinausi štai čia – http://www.julijosdienorastis.lt/category/stovyklos/ .

4 thoughts on “Vasara!

 1. Labai Jums AČIŪ už palaikymą ir linkėjimus! Dėl stovyklos – tai menkniekis. Bus dar progų kur nors pastovyklauti. 🙂 Žinios tikrai nekokios, bet pasiduoti tikrai nesiruošiam! Kaip nors pasveiksim, nepasiduosim, kovosim kiek reikės. 🙂

  Julija

 2. Julija,
  Labai gražiai rašai. Iš Tavo rašinio beveik jaučiu žemės kvapą ir tą sausrą, nes matau skubančius tolyn ir išlyjančius kitur tuos sunkius lietaus debesis…Gera žinoti, kad vėl sėdėjai ant dviračio.Tegul ir su artimųjų pagalba.Smagu, kai svajonės pildosi…………..Bet labai nuliūdino žinios forume, o paskaičiusi čia, suprantu, kad į stovyklą gali būti, kad nevyksi. Norėčiau būti burtininke 🙁 , nesi kaip norėčiau, kad būtų kitaip.Laikau kumštukus už kuo geresnes žinias iš gydytojų…Kad į kovą vėl reikia kilti , aišku.Linkiu Tau fizinės stiprybės, nes neabejoju Tavo dvasine stiprybe.Trauktis nėra kur, reikia kovoti!

 3. esi labai graži, Julija. Tu užaugsi,tu pamatysi Pasaulį, tu sukursi šeimą,aš žinau 🙂 Tu būsi įskaudinta vaikino, jaudinsiesi prieš egzaminą, skubėsi iš vakarėlio namo, prašysi tėvų naujos suknelės, susipyksi su drauge.Tu visko patirsi labai daug, tiek metų tavęs dar laukia, tiek naujų pažinimų 🙂 tai kas yra dabar tiesiog padarys tave stipresne,paruoš gyvenimui. Aš net neabejoju, Julija, esu dėl to rami 🙂

 4. Labas Ieva.
  Duok Dieve, tikrai, kad visa tai, kas dabar vyksta baigtųsi laiminga pabaiga 🙂
  Tačiau reali situacija visai kitokia – liga per daug išplitusi… Išties, išgelbėti begali tik stebuklas – daugiau niekas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.