Trumpas pasakojimas apie mano situaciją

***

Gyvenimas yra keistas ir nenuspėjamas. Kai buvau sveika (bent jau tokia jaučiausi ir atrodžiau), niekada nesusimąstydavau, kad likimas suduos tokį didelį ir žiaurų smūgį – iš sveikos trylikametės mergaitės virsiu sunkiai sergančia ir judančia neįgaliojo vežimėlio pagalba paaugle. Gyvenimas tada atrodė toks nepavojingas ir tobulas… Tačiau viskas pasikeitė akimirksniu. 2008 metų sausio 28 diena į atmintį įsirėžė visam gyvenimui, išgirdus diagnozę – vėžys. Buvau pasiryžusi ištverti viską ir kovoti iki galo. Viltis ir tikėjimas, jog kažkada viskas pasibaigs laimingai, neapleido nė sekundės. Svajonės visada buvo su manimi ir mane palaikė.

Kai atrodė, jog pagaliau ta diena išaušo, kai buvo baigtas gydymas ir liga atrodė pristabdyta, negalėjau tverti iš džiaugsmo. Buvau tokia dėkinga Dievui už tai! Ir net neįtariau, kad po šešių mėnesių viskas apsivers dar kartą. Po beveik dvejus metus trukusio gydymo ir praėjus pusei metų, kai liga atrodė atsitraukusi, 2011 m. liepos 13 dieną ji vėl sugrįžo. Šįkart laukė dar didesnė, daugiau kantrybės reikalaujanti kova nei buvo pirmąjį kartą. Deja, atsinaujinus rabdomiosarkomai, išgyventi beveik neįmanoma. Nebent įvyks stebuklas…

Stebuklo vis dar laukiu iki šiol. Atsinaujinusį auglį pavyko išoperuoti radikaliai, tačiau jau po trejų mėnesių liga sugrįžo negailestingai – antrąjį kartą. Tai buvo trečias auglys, kurį pilve turiu iki šiol. Joks tradicinis gydymas nebėra veiksmingas. Tokia yra realybė…

Skaudu darosi pagalvojus, kad nuo liepos 13 dienos viskas iki šiol ritasi žemyn… Jokio pagerėjimo ligos atžvilgiu nėra. Kova jau tęsiasi beveik keturis metus ir kuo toliau, tuo darosi sunkiau. Tačiau pasiduoti sau negaliu leisti. Nesvarbu, kad vėžys yra šiuo metu labai išplitęs (metastazės plaučiuose ir du pikti limfmazgiai kakle), savęs nelaidosiu iš anksto. Dėkoju Dievui už kiekvieną suteiktą dieną ir stengiuosi iš jos išpešti viską, kas yra geriausia. Mirties aš nebijau. Ir apie ją kalbėti man visai nebaisu. Nenoriu žinoti, kas bus rytoj ar poryt. Tiesiog džiaugiuosi šiandiena ir stengiuosi kabintis į gyvenimą visomis jėgomis.

7 thoughts on “Trumpas pasakojimas apie mano situaciją

  1. Laikykis, stebuklų vis dėlto būna. Smagu, kad gyveni šiandiena ir sugebi džiaugtis. Patikėk, dauguma sveikųjų to nesuvokia, todėl nėra tokie turtingi kaip tu.

  2. tikras stebūklas yra Jėzus.Ieskok Jo visa širdimi, kibkis i Jį, pasitikėk Juo. Jis tikrai daro stebuklus . Ir tokius, kokį Tau reikia.

  3. Noriu tau palinketi stiprybes, ir tikrai didelio stebuklo, o stebuklu tikrai buna!!!!! Patikek, tu saunuole, kad laikaisi taip puikiai, manau didzioji dauguma zmoniu jeigu ne visi tiiikrai su tavimi, o vienybe gali begalo daug!

  4. nepazistu Taves, tiesiog radau nuoroda Facebook’e i si bloga ir perskaiciusi Tavo istorija apsiverkiau. Vezys ateme is manes mama, dabar su juo kovoja teta :(. Tikiuosi… noreciau palinketi to stebuklo, labai labai…

  5. Svarbiausia būk su Dievu. Galvok apie jį, mylėk ir atsiduok jam. Čia gyvename žemėje tam, kad grįžtume „NAMO”, namo pas Dievą. Bet tik gyvendami teisingai, pereidami per savo karmos metamus išbandymus, atsilaikydami, nenusigręždami nuo Dievos gyvensime teisingai ir eisime toliau. Už to, kas čia taip lengvai nesuvokiama ir nepamatoma. Stiprybės Tau. Svarbiausia atsigręžk į Dvasinį gyvenimą. Žemė čia tik laikina stotelė. Matau, kad nebijai mirties, šaunuolė, tik pakeisk stebėjimo žemėje kampą. Aš su tavimi. Pasimelsiu už Tave. Laikykis. Haribol

  6. Tikras stebūklas tokiose situacijose, kai daktarai nieko nebegali, yra Dievas , dangaus Gyvas Dievas. Jis mūsų Tėtis, kuris rūpinasi mumis – savo vaikais, nors Jis myli kiekvieną žmogų. Ir turtuolį, ir vargšą bomžą. Ir Dangaus Tėtis atidavė dėl mūsų savo sūnų Jėzų tokiai mirčiai. Ir ta kryžiaus mirtis viską reišia. To Jėzaus aukos dėka mums priklauso išgelbėjimas – amžinas gyvenimas, išlaisvinimas – kad ir narkomas tampa akimiksniu laisvas nuo narkotikų, ir išgydymas, nes biblijoj parašyta, kad Jėzaus žaizdomis esame išgydyti.(tomis žaizdomis, kada Jėzu mušė, kankino ir galų gale prikalė prie kryžiaus visai žaizdotą ir kraujais pasruvusį)
    Ir to viso norint gauti, reikia tik Jėzu pasikviest, priimt į savo širdį. Ir leistiJam vadovauti mūsų gyvenimui. Pasitikėti tik Juo. Nes visi atsakymai yra Jame.

  7. Ir dar truputį. Jeigu Dievas sukūrė tokį nuostabų pasaulį, ir šiandien palaiko visa tai, kontroliuoja visa, tai ar jam būtų neįmanoma išgydyti bet kokią ligą.??? Jis yra visagalis nuostabus Dievas. (apie pasaulio sukūrimą, ir palaikymą, kontroliavimą,ir šiandienos mokslininkai įrodo)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.