Minčių galia

„Gyvenimas gali virsti tiesiog nepaprastu, o toks jis ir turėtų būti ir bus, kai pradėsi taikyti „Paslaptį“ (Bobas Proctoras)

Ne kartą yra buvę liūdnų minučių, kai atrodo, kad viskas baigta, nebeištversiu. Ne kartą užduodavau sau klausimą „kodėl?“. Atrodo galiu pasinerti į liūdesio liūną ir kankinti save beprasmiškais klausimais… Kartais pagalvoju, kaip visa tai ištvėriau? Žinau tik viena – organizmas diktuoja man taisykles, o jo klausau ir darau, ką jis liepia.

Į mano rankas pateko knyga „Paslaptis. The Seckret“. Ten aiškinama, kaip „naudotis“ Paslaptim, kokią didelę galią mūsų gyvenime duoda mintys. Skaitau ir atrodo visa tai vyko su manimi. Nežinau, kokios nematomos galios man padėjo nepasinerti į liūdesį, bet perskaičius šią knygą supratau, kad einu teisingu keliu. Mintimis perbėgau per ligos metus. Susidaro toks įspūdis, kad aš buvau užsidėjusi rožinius akinius ir buvau visada užtikrinta, kad pasveiksiu, kad viskas bus gerai (p.s.,mano diagnozė- III stad. rabdomiosarkoma). Atsimenu kovo mėnesį, praleistą reanimacijoj. Prie manęs buvo prijungta begalybė vaistų lašelinių, o mano venomis tekėjo chemija ir reanimatologė mamai pasakė, kad iš tokios būklės paprastai vaikai neišsikapsto. Aš viena, leisgyvė gulėjau palatoje ir neturėjau jėgų net pratarti žodžio, stebėjau aplinką. Nors viskas tuo metu atrodė, kaip sapnas, aš viską supratau. Mačiau, kaip mama verkia ir žiūri pro palatos langą. Ji kenčia ir nepasiduoda. Ji vis tiek tiki, kad aš išeisiu iš reanimacijos. Negana to, reanimacijos sesutės irgi nebuvo labai draugiškos… Bet visa tai atrodė taip laikina, visada, kai matydavau mamą verkiančią, mintyse nesuprasdavau, kodėl ji taip pergyvena, juk viskas bus gerai? Aš tik per tas kelias dienas išsimiegosiu ir pailsėsiu nuo triukšmingų palatos gyventojų, ir neužilgo grįšiu į skyrių, galvodavau.:) Niekada nekankindavau save blogom mintim, tiesiog, jom nebuvo vietos mano galvoje. Žinojau, kad man yra blogai, žinojau, kad sergu vėžiu, bet visa tai atrodė visai nebaisu ir įveikiama, kad su šia mintim esu iki šiol.

Prisimenu, kad prieš didelius kritimus, sapnuodavau košmariškus sapnus. Atsibudusi jausdavausi nejaukiai, tad mintyse perkurdavau sapno pabaigą į gerą.Ir tik dabar, perskaičiuos šią knygą, supratau, kad mintimis piešiau savo ateitį. Pati to nesuprasdama, kūriau savo ateitį.

Dabar aš rašau čia, į savo dienoraštį ir esu laiminga. Laiminga, nes visada slapčia troškau pasidalinti savo mintimis su kitais. Dabar turiu rezultatą , nes visą tai sukūriau pati – savo mintimis. Visa tai, kas su manimi dabar vyksta, yra mano minčių rezultatas. Juk „kaip viršuje, taip ir apačioje. Kaip viduje, taip ir išorėje“. Ir visada prieš užmingant, aš kartoju „aš pasveiksiu, aš pasveiksiu, aš noriu pasveikti…“ Paprašydama sveikatos, siunčiu dažnį į visatą, o kai jis išsiųstas, aš žinau, kad gavau to, ko norėjau ir padėkoju už galimybę gydytis ir sveikti.Visa tai suteikia labai daug džiaugsmo ir stiprybės. Ši knyga tik pastiprino mano tikėjimą, kad aš pasveiksiu, o apie ligos sugrįžimą net negalvoju…

19 thoughts on “Minčių galia

 1. Julija, man trūksta žodžių. Tu esi nereali, nepakartojama, unikali asmenybė. Tavo sielai daug daugiau nei 15 metų (suprask tai kaip komplimentą). Tu nesi sergantis žmogus, priešingai, Tu GYDAI žmones savo nepaprastomis galiomis… kaskart perskaičius Tavo dienoraščio puslapį jaučiuosi pasveikusi visomis prasmėmis, manau, kad ir kiti Tavo draugai man pritars.. Duok Dieve kiekvienam gyvenime sutikti tokį žmogų kaip Tu. Žmogų, kuris žino tą svarbiąją Paslaptį.

 2. Pirmiausia – ir tai yra svarbiausia – TU, Julija, esi labai stipri asmenybė. Tokie žmonės nugali. Aš dar tau siūlyčiau posakį:“ AŠ t u r i u pasvekti.

 3. Iš tiesų keista ir neparasta, jog intuityviai jauti kaip reikia elgtis, ką sau kartoti, kaip rašyti, kad tave suprastų ir kiti ! Nuostabios mintys, visas tinklaraštis ir linkiu daug daug sėkmės, gražių dienų ir meilės 🙂

 4. Iš tiesų keista ir nepaprasta, jog intuityviai jauti kaip reikia elgtis, ką sau kartoti ir kaip rašyti, kad tave suprastų ir pažintų kiti ! Nuostabios mintys, visas tinklaraštis puikus, įkvepiantis ir linkiu daug daug sėkmės, gražių dienų ir meilės 🙂

 5. sveiki visi istikimieji julijos gerbejai ir tu julija.man buvo didele garbe ir begalinis dziaugsmas susipazinti su sia didziaja kovotoja.tai ka rase dizzi visiska tiesa. ta mergaite kazkas nerealaus ,tikras deimanciukas.su ja kalbetum ir kalbetum .is taves,julija tokia ramybe ir dziaugsmas tryksta ,kad net pavydziu tau viso to.linkiu tau tik stiprybes ir nesusvyruoti sitam sunkiam kely.taip kartok :AS TURIU GALIU PRIVALAU PASVEIKTI> KASRYTA KASDIEN .ACIU TAU

 6. Jėzau, Tu man taip primeni brangiausią asmenį šitoj planetoj, kad net nebežinau, čia Julija, ar mano mylimiausia, tikriausia, geriausia draugė..
  Linkiu Tau begalinės stiprybės ir pačių šviesiausių, optimistiškų minčių. Pasveiksi!
  Nors mes nepažįstamos, siunčiu labai šiltą apkabinimą. :>
  Sėkmės Tau,
  su nuoširdžiais linkėjimais

  Apo.

 7. Julija, tu gali pagreitinti savo pasveikimą 🙂 Vartok ne būsimąjį laiką, o esamąjį. Sakyk, „aš sveikstu, aš sveika!“ 🙂 Tu esi pavyzdys mums visiems!

 8. LABAS JULIJA,KAIP TAU SEKASI?PAVASARIS PRASIDEJO NEKOKIAIS ORAIS,BET ,MANAU,KAD TAVO NUOTAIKOS TAI NEPAVEIKE?tai,kad musu mintys daro dideli poveiki mums,aplinkiniams visiska tiesa.neseniai skaiciau viena straipsni tai istrauka nukopinsiu,manau,tau patiks nes,butent ta tu ir darai.islik tokia pat stipri ir linksma sekmes.„Paprasčiausių dalelių procesus pasaulyje tiria kvantinė mechanika. Kvantinis lygis – tai informacijos pasaulis, „nematomas pasaulis“. Tokioje unikalioje savireguliuojančioje sistemoje, koks ir yra žmogus, kvantiniai išskirtinumai ir yra jo mintys bei jausmai. Jos tiesiai arba nujausdamos paklūsta organizmui, kaip ir kūno ląstelės paklūsta mūsų mintims, jomis keičiasi. Negatyvi mintis prapajėgi griauti, kaip ir depresija sukuria terpę imuniteto silpimui, o nelaimingas žmogus sau padidina infarkto ar vėžio tikimybę. Tuo tarpu gera mintis geba kurti stebuklus. Ji sugeba neutralizuoti blogos minties padarinius ir veikia kaip vaistas, išgydo ir suteikia daugiau naujų jėgų, stiprina ląstelės sienelę. Optimistinės mintys savo jėgų galia pasveikimui iš tiesų padeda išgyti. O pesimisto mintys – pribaigia. O tai reiškia, kad kalbant apie sveikatą, biologija ir psichologija negali būti nagrinėjamos atskirai“, – sako profesorius.

 9. linara, pavasaris tikrai snieguotas, bet mano nuotaikai tai įtakos nedaro.:) Profesorius pasakė tą patį, ką aš ir pati supratau bei skaičiau knygoje “Paslaptis”.Taip, visa tai neišgalvota, tai – kvantinė fizika…:) Beje linara, Jūsų keksas labai skanus, taip pat įpusėjau skaityti Jūsų knygą, ačiū.

 10. nedekok,tai tau dekui.kas skaito tavo dienorasti,tai visiem jis padeda.nerealu,bet kaip TUviska speji?:)

 11. Labas, Julija, vakar tik sužinojau, kad tu tokia miela rašytoja. Mama pasakė:-) tu fantastiškai stipri. Ir prižadėk išlikti tokia pat stipri. Aš tavo bendrakeleivė, aš nugalėjau sarkomą, nugalėsi ir tu ją. Mes turime būti stiprios dėl savo užsibrėžtų tikslų. Kai galėsi, užsiregistruok forume http://www.vaikosirdis.lt Ten tavo bendraamžė Inga galės pasidalinti savo istorija. Ji jau turi donoro širdį. Labai stipri taip pat. Jūs esate nerealios kovotojos. Jūs nerealios laimėtojos!
  Linkėjimai,
  Daiva

 12. visa tai is Tavo sirdeles. is minciu, isgyvenimu, pasaulio. labai graziai parasyta, su dideliu optimizmu,tikejimu, nuosirdumu. Tvao blogai visada tokie raminantis, idomus, ilgi, grazus. Neturiu ka ir prisdurt… kaip tik uzeinu,visus perskaitau, juos skaitai, ir net nepastebi,kad perskaitei taip greit. Malonu skaityt. Atveri save. eina sau.
  Saunuole,Julija. 🙂
  Dziaugiuosi. :*

 13. labai nuostabiai parasei…saunuole…mintis is tiesu dar neatrasta galybe….turime elgtis taip kaip norime…galime daryti ka norime…ir zinoma galvoti katik norime, zodziu nesvarbu kiek tau metu ar kokio dydzio esi isvis viskas priklauso nuo (pacio zmogaus) tikejimo o jis yra mintys..uzsleptos mintys..tikek ir toliau ir nenusivilsi = )

 14. nuostabu =) tiesiog kas kart kai tik isijungiu si bloga, iskart uzvaldo geros emocijos :)))

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 15. Ar gali tikslu pavadinima sitos knygos pasakyti? Turbut i sita tinklarasti nebesugrisiu, parasyk i mano email’a (mrmakleris@gmail.com) Man butent dabar ta situacija, kaip negaliu islipti is kvailu minciu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.